Na rynku dystrybucyjnym sprzętów ogrodniczych, stolarskich, tartacznych, czy tych wykorzystywanych w branży leśnej, rolnej, czy budowlanej – zwłaszcza dekarskiej – najpopularniej wykorzystywanymi sprzętami są te marki STHIL i VIKING. Dzisiaj zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi chcą posiadać urządzenia sygnowane logiem niemieckiego koncernu. Zapewnia on bowiem sprzęt niemalże bezawaryjny, a przy tym o dużej mocy i możliwości pracy o dużym natężeniu!

Dlaczego warto stawiać na sprzęty marek STHIL i VIKING?

Stawiając na sprzęty marek STHIL i VIKING przede wszystkim wybieramy najwyższą rynkową jakość. Kosiarki, pilarki, wycinarki, piły spalinowe, elektryczne kosy, zagęszczarki, czy też innego rodzaju sprzęty, wyróżniają się swoimi parametrami użytkowymi, a także mocą.Można je zatem wykorzystywać zarówno przy pracach ogrodowych lub remontowych w domach, jak i do specjalistycznych działań w różnego typu przedsiębiorstwach z wielu branż – meblarskiej, zakładania ogrodów i terenów zielonych, budowlanej, obróbki materiałowej, leśnej, tartacznej itd. Warto również zwrócić uwagę na niewysoki poziom usterkowości sprzętów STHIL i VIKING, które nawet przy dużym natężeniu eksploatacyjnym działają na pełnych obrotach. Są one często przy tym energooszczędne i cichsze. Istotny jest również komfort ich wykorzystania. Ich konstruktorzy zadbali o to, aby m.in. zredukować drgania pilarek. To pokazuje, że przy projektowaniu sprzętów tychże marek zwracano uwagę na wysoką jakość najmniejszych elementów. W Polsce dzięki temu urządzenia STHIL i VIKING stały się najbardziej popularne.

Dlaczego należy kupować sprzęt od autoryzowanych dealerów?

Kupno sprzętów od autoryzowanych dealerów marek STHIL i VIKING to przede wszystkim inwestowanie w bezpieczeństwo swoich finansów. Podmioty, które są partnerami handlowymi tak dużych koncernów muszą bowiem dbać o ustalanie odpowiedniej, korzystnej dla obu stron ceny, a także o dogodne warunki płatności, szybkie dostawy sprzętów, czy też o zapewnianiu długich umów gwarancyjnych. Warto również wspomnieć o działaniach serwisowych. Autoryzowani dealerzy przeprowadzają naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w sposób błyskawiczny i według metodologii rekomendowanej przez producentów. Tego typu salony sprzedażowe i serwisowe muszą wyróżniać się zatrudnianiem bardzo szeroko wyspecjalizowanych pracowników. Dowodem na to jest działalność firmy Major z Gostynina, która nie tylko handluje i naprawia urządzenia STHIL i VIKING, ale także Husqvarna, MTD, Craftsman, Hortmasz. Podmiot ten zapewnia również pełen instruktaż wykorzystania danych sprzętów, np. wykaszarek, a także kupno/wynajem agregatów prądotwórczych.