Marka STHIL jest popularna na całym świecie, głównie ze względu na tworzenie sprzętów bardzo wydajnych, trwałych i idealnie dostosowanych zarówno do prac ogrodowych/domowych, jak i specjalistycznych – leśnych, dekarskich, meblarskich itd. W Polsce użytkowników urządzeń od niemieckiego koncernu, jest tysiące, dlatego bardzo ważne dla nich są firmy, zajmujące się serwisem, sprzedażą, lub nawet wypożyczeniem sprzętów STHIL!

Naprawa sprzętów STHIL!

Serwis pogwarancyjny urządzeń marki STHIL, jest bardzo ważny zarówno dla indywidualnych posiadaczy sprzętów niemieckiego koncernu, jak i też dla wielu firm z różnych branż – od leśnej począwszy, na ogrodniczej, czy budowlanej kończąc. Warto wiedzieć, że najlepsze podmioty serwisowe, są w stanie zapewnić zarówno naprawy z wykorzystaniem części oryginalnych, jak i też zamiennych. Ważne jest również to, że wszystkie czynności serwisowe, są dokonywane według ściśle opracowanych metodologii serwisowych producenta. Dzięki temu sprzęty, które przeszły pogwarancyjną naprawę, mogą wrócić do pełnego użytkowania, w zakresie takimi, jak 100% nowe urządzenia.

Sprzedaż urządzeń STHIL w Płocku

Najlepsi serwisanci, są również dystrybutorami sprzętów STHIL. To zaś powoduje, że oferują oni także gwarancyjne działania naprawcze, czy przeglądy okresowe, spełniające m.in. restrykcyjne normy Urzędu Dozoru Technicznego. Warto kupować właśnie urządzenia do prac ogrodowych, lub leśnych od STHIL, od takich podmiotów, bo to ona są w stanie zagwarantować niemalże producenckie ceny nowych sprzętów. Szczególnie warto zainteresować się nowoczesnymi pilarkami łańcuchowymi, podkaszarkami, aeratorami, czy też kosami mechanicznymi. Przykładem może być ta w modelu FS 55R, o pojemności skokowej 27,2 m2, mocy 0,75/1 kW/KM, średnicy cięcia 420 mm, czy o zbiorniku 0,33 litra.

Wypożyczanie sprzętu STHIL

Jeśli chodzi o wiosenna prace ogrodowe, czy te przygotowujące działki przed okresem zimowym, warto rozważyć również opcję wypożyczenia urządzeń marki STHIL. Jest to bardzo opłacalne rozwiązanie dla klientów indywidualnych, a czasem także dla tych biznesowych – w okresach szczególnie natężonych prac, np. tartaku, czy pracowni meblarskiej, warto wynająć na okres krótko lub długoterminowy, odpowiednią pilarkę, i cieszyć się szybszym procesem produkcyjnych, wykonawczym itd.

Gdzie znaleźć profesjonalną firmę dedykowaną dla marki STHIL?

Na rynku polskim, działa wiele firm, które gwarantują profesjonalny wynajem, serwis i sprzedaż urządzeń marki STHIL. Nie wszystkie jednak można uznać za serwisanta, dystrybutora, a także za nowoczesną wypożyczalnię. Takich podmiotów, jest na szczęście coraz więcej, a wśród nich jest między innymi firma Major  Naprawa, sprzedaż, która działa w Gostyninie pod Płockiem w województwie mazowieckim.