Jednymi z najlepszych urządzeń ogrodniczych na rynku są produkty marek STIHL i VIKING. W Polsce zyskały one dużą popularność, głównie dzięki działalności autoryzowanych dystrybutorów. Ich oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Sprzęty STIHL umożliwiają szybkie i efektywne pielęgnowanie przestrzeni zielonych oraz wykonywanie innych prac związanych z utrzymaniem terenów.

Dlaczego warto kupować sprzęt od autoryzowanych dystrybutorów?

Kupując sprzęt od autoryzowanych dystrybutorów, mamy pewność, że otrzymujemy oryginalne urządzenia z odpowiednimi certyfikatami. Jednak to nie jedyny powód, dla którego warto nawiązać współpracę z placówkami handlowymi, które ściśle współpracują z markami takimi jak STIHL. Autoryzowani dystrybutorzy oferują znaczne rabaty, dłuższe okresy gwarancyjne oraz usługi serwisowe. Dysponują oni również oryginalnymi częściami zamiennymi, co pozwala szybko i tanio naprawić sprzęt w razie awarii. Dealerzy posiadający odpowiednie uprawnienia oferują swoim klientom przedsprzedażowy przegląd sprzętu oraz możliwość jego przetestowania. Przeprowadzają także instruktaż praktycznego użytkowania urządzeń. Firma Major Garden z Gostynina, autoryzowany dystrybutor pilarek Stihl Płock, wyróżnia się wysokimi standardami obsługi klientów.

Oferta dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych

Z oferty oficjalnych dealerów marki STIHL korzystają zarówno klienci indywidualni, potrzebujący sprzętu ogrodniczego do prac na swoich działkach, jak i profesjonalne firmy zajmujące się zakładaniem oraz pielęgnacją terenów zielonych. Wśród klientów znajdują się także właściciele gospodarstw rolnych, zarządy firm, instytucje publiczne oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Szeroka oferta dystrybutorów STIHL obejmuje urządzenia różniące się wielkością, konstrukcją i mocą, co pozwala na znalezienie idealnie dopasowanego sprzętu ogrodniczego. Najczęściej kupowane są wysokiej jakości kosy mechaniczne, kosiarki, pilarki łańcuchowe, nożyce do żywopłotów, myjki wysokociśnieniowe, wertykulatory, glebogryzarki i opryskiwacze.

Zalety marki STIHL

Marka STIHL wyróżnia się na rynku wysoką jakością i niskim poziomem awaryjności. W branży ogrodniczej uchodzą za sprzęty o niespotykanej produktywności, nawet przy codziennym użytkowaniu, na przykład przez rolników czy firmy ogrodnicze. Urządzenia STIHL są zaprojektowane tak, aby były jak najprostsze w obsłudze, co sprawia, że praca w ogrodzie staje się łatwa i przyjemna. Prace ogrodowe z wykorzystaniem sprzętu STIHL przynoszą dużą oszczędność czasu, a tereny zielone utrzymywane są w doskonałym porządku. Warto zainwestować w sprawdzone i polecane marki, aby cieszyć się pięknie zadbanym ogrodem.

Zapraszamy do Major Garden w Gostyninie, autoryzowanego przedstawiciela pilarek Stihl Płock, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów STIHL oraz fachową pomoc przy ich wyborze i serwisie.